Objevárium Minigolf

Hrajte si s uměním aneb originální spojení umění a zábavy.

Dvanáct výtvarníků navrhlo minigolfovou jamku a dohromady vytvořili minigolfové hřiště, které pobaví všechny generace. Výtvarníci neměli žádné společné téma a jediným zadáním bylo, vytvořit minigolfovou jamku, která musí jít zahrát a musí být neobyčejná. Každý z autorů svou jamku zpracoval podle originálního výtvarného návrhu, takže budou návštěvníkům, při honičce za co nejlepším výsledkem, oči přecházet. Hráči si tak mohou zahrát minigolf na závodní dráze, na trenýrkové jamce, v pokoji z minulého režimu, či se trefit do klobouku kouzelníka Pokustona zapůjčeného od Boba a Bobka.

Původní hřiště bylo desetijamkové, ale tento projekt je natolik zábavný i pro samotné výtvarníky, že se přidali další dva a tak si můžete v Českých Budějovicích zahrát již 12 jamek. Pro úplnost uvádíme jména všech výtvarníků: Marie Hlad, Jakub Grec, Petr Brožka, Jan Hrubeš, Petr Popelka, Lukáš Urbanec, Richard Fischer, Lukáš Kalivoda, Karey Rawitscher, Lukáš Zahradník, Pavel a Věra Liškovi.

Objevárium MINIGOLF bude pro veřejnost otevřen každý den od úterý do neděle. Hřiště je určené pro všechny generace, ale doporučeno je pro děti od 5 let. Školní skupiny si mohou prohlídku objednat i v dopoledních hodinách. Není totiž nic lepšího, než se učit fyziku na minigolfu. Nevěříte? Vždyť snaha dostat míček do jamky přece není nic jiného, než zapojení fyzikálních zákonů v praxi a to navíc velice zábavnou formou.

A navíc školní týmy dostanou možnost si vytvořit vlastní minigolfovou jamku.

Toto interaktivní minigolfové hřiště je samozřejmě atraktivní i pro dospělé, proto plánujeme na pátek a sobotu i prodloužení otvírací doby a to až do 22 hod.

Aktuální informace o projektu najdete na webu www.objevarium.cz

Vstupné:
děti 5-15 let 80 Kč
dospělí 100 Kč
rodinné (2 dospělí+3 děti) 300 Kč
důchodci a ZTP 80 Kč
školní skupiny 50 Kč/osoba

Otevírací doba:

po zavřeno
út-pá 14.00-18.00
so-ne 10.00-18.00

Otevírací hodiny pro dospělé (pátek, sobota nebo na objednání):
pá-so 18.00-22.00

Školní skupiny (nutná rezervace):
po-pá
08.30-10.30
10.30-12.30
12.30-14.30
14.30-16.30

Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice.